سوالات متداول

در مرحله اول باید اهداف خود را از طراحی سایت مشخص کنید و از کارشناسان مربوطه مشاوره دریافت کنید و سپس نسبت به خرید هاست و دامنه مناسب اقدام کنید و با استفاده از قالب آماده یا برنامه نویسی ، ساختار سایت را پیاده سازی کنید و پس از پیاده سازی ، مراحل معرفی سایت را انجام دهید.

 

بله، در رابطه با هاست ، این شرکت بهترین هاست را در اختیار شما قرار می دهد به گونه ای که تمام نیاز کاربران برآورده شود و اگر کاربری خواست به صفحه ای از سایت مراجعه کند با مشکلی مواجهه نشود و صفحه مورد نظر به طور کامل و با سرعت بالا برای او لود شود. و در رابطه با دامنه ، متناسب با هزینه ای که مشتریان می خواهند صرف کنند، دامنه مورد نظر را در اختیار آنها قرار می دهد.

مسلما کدنویسی بهتر است زیرا استفاده از قالب آماده ،شما را محدود به یک سری ابزار می کند و  برای طراحی امکانات زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهد. اما این در صورتی است که شما با کدنویسی می توانید وب سایت خود را به صورت اختصاصی طراحی کنید. وب سایتی که هیچ نمونه ای مانند آن وجود ندارد.

به کلیه فعالیت ها و استراتژی های به کار گرفته در یک وب سایت گفته می شود ، تا این وب  سایت از نظر موتورهای جستجو یک سایت برتر شناخته شود و در رتبه های بالا قرار گیرد. در واقع تمام این فعالیت ها به منظور افزایش بازدید کاربران از سایت صورت می گیرد.

این شرکت تا یکسال از سایت طراحی شده پشتیبانی می کند. این شرکت وظیفه نگهداری اطلاعات سایت،بروز رسانی سایت بر اساس اطلاعات صاحب سایت، بر طرف کردن مشکلات احتمالی در سایت، تغییر تصاویر گرافیکی و ظاهر سایت و … را بر عهده دارد . همچنین این شرکت آموزش های لازم را در خصوص مدیریت سایت به کارفرمایان می دهد.